Velmi doporučuji

★★★★★
Naše firma byla velmi spokojena, jak s grafickým zpracováním ilustračních map, tak s komunikací a rychlou odezvou. Mapy jsou přesně podle našich představ a budeme se těšit na další spolupráci!
- Scrooser Prague

Narodeninový pozdrav

★★★★★
Zuzka/ wildflower pre mňa vytvorila narodeninový pozdrav, bola som s jej prácou veľmi spokojná a tak isto aj obdarovaný :). Môžem ju odporučiť, bola s ňou príjemná komunikácia, rýchlo reagovala a do 5 dní od zadania mojej predstavy som držala v rukách krásny a originálny narodeninový pozdrav. Veľmi ma potešil aj darček, ktorý mi k pohľadnici pribalila :). ďakujem
- Hanka

Kampaňové ilustrácie

★★★★★
Zuzana pre nášho klienta vytvorila krásne kampaňové ilustrácie na mieru. S výstupmi sme boli spokojní a bezproblémová bola aj komunikácia. Reagovala rýchlo a pohotovo, vo dne v noci :) Radi s ňou budeme opäť spolupracovať.
- Michaela Martonová

NÁDHERNÁ GRAFIKA, DORAZ NA DETAIL, SKVELÁ KOMUNIKÁCIA, ODPORÚČAM!

★★★★★
Zuzka je nielen veľmi talentovaná a šikovná, ale veľká detailistka, ba až perfecionalistka. Pripravovala pre nás troch krásnych zvieracích maskotov a ikonu pojazdného kníhkupectva. Jej štýl je hravý no zároveň čistý, dotiahnutý do detailov. Berie svoju prácu naozaj vážne, je veľmi ústretová a zároveň prichádza aj s množstvom vlastných skvelých návrhov. Plus, komunikácia s ňou je úplne bezproblémová a príjemná. Stopercentne odporúčam!!! :)
- Baška, Detské kníhkupectvo Činčuáčik

Ilustrácie

★★★★★
Zuzka je veľmi univerzálna, ústretová a flexibilná. Máme s ňou skúsenosti z volnejších zadaní, ale aj z takých, kde bola predstava na úvod detailne definovaná. Parametrom projektu sa vie prispôsobiť a prichádza s riešeniami.
- Martina Slováková | Cukru production, s.r.o.
1 2

 

 

 

Ohodnoťte ma hviezdičkami